JOIN THE TEAM

Het team
Werring & Schuler

Marcel Werring

Marcel Werring

Directeur en belastingadviseur

E-mail: marcel@werring-schuler.com

Annelies-Schuler

Annelies Schuler

Fiscaal jurist en organisatieadviseur

E-mail: annelies@werring-schuler.com

Wim

Wim Klasens

Belastingadviseur

E-mail: wim@werring-schuler.com

Joke Advocaat

Joke Advocaat

Salarisadministratrice

E-mail: joke@werring-schuler.com

Dulce Rosina

Dulce Rosina

Assistent accountant en belastingadviseur

E-mail: dulce@werring-schuler.com

Annelies-Schuler

Claudia Koren - van Lint

Assistent accountant en belastingconsulent

E-mail: claudia@werring-schuler.com

Wim

Patricia Drost

Belastingconsulent

E-mail: patricia@werring-schuler.com

Joke Advocaat

Ester Vermeulen

Administratief medewerker

E-mail: ester@werring-schuler.com

Dulce Rosina

Paula Jansen

Fiscaal medewerker

E-mail: paula@werring-schuler.com

Annelies-Schuler

Hélène Röling

Fiscaal medewerker

E-mail: helene@werring-schuler.com

Wim

Els van Dulken

Administratief medewerker

E-mail: els@werring-schuler.com

Joke Advocaat

Jarno Keller

Assistent accountant

E-mail: jarno@werring-schuler.com

Dulce Rosina

Jordy van Garderen

Assistent accountant

E-mail: jordy@werring-schuler.com

Annelies-Schuler

Erna Jaskic

Assistent accountant

E-mail: erna@werring-schuler.com

Wim

Patrick Munyemanzi

Administratief medewerker

E-mail: patrick@werring-schuler.com

Dulce Rosina

Debbie Veenendaal-van Dijk

Administratief medewerker

E-mail: debbie@werring-schuler.com

Joke Advocaat

Marloes Spilker - van Amstel

Office manager

E-mail: secretariaat@werring-schuler.com

Dulce Rosina

Monique Pouw

Office manager

E-mail: monique@werring-schuler.com

CONTACT MET
Werring & Schuler

Dolderseweg 79 cdef
3734 BD Den Dolder

T 030 – 228 36 21
E info@werring-schuler.com