Ons team

RELATIEBEHEERDERS

Marcel Werring

mARCEL WERRING

Directeur en belastingadviseur

marcel@werring-schuler.com

Hélène Röling

Hélène Röling

Belastingadviseur

helene@werring-schuler.com

mr. Annelies Schuler RB RAB

Annelies Schuler

Fiscaal jurist, organisatieadviseur en overnameadviseur

annelies@werring-schuler.com

Wim Klasens MB RB

Wim Klasens

Register Belastingadviseur

wim@werring-schuler.com

Jordy van Garderen

Jordy van Garderen

Register Belastingadviseur

jordy@werring-schuler.com

PROJECTLEIDERS

Dulce Rosina RB

Dulce Rosina

Register Belastingadviseur

dulce@werring-schuler.com

Paula Jansen

Paula Jansen

Fiscaal medewerker

paula@werring-schuler.com

Claudia Koren-van Lint

Claudia Koren-van Lint

Belastingconsulent

claudia@werring-schuler.com

bc. Patricia Drost-Jansen RBc

Patricia Drost-Jansen

Register Belastingconsulent

patricia@werring-schuler.com

Jarno Keller

Jarno Keller

Assistent accountant

jarno@werring-schuler.com

Erna Jaskić-Sharifi

Erna Jaskić-Sharifi

Assistent accountant

erna@werring-schuler.com

Vacature

loonadministratie

Joke Advocaat-Hermanns

Joke Advocaat-Hermanns

Loonadministrateur

joke@werring-schuler.com

administrateurs

Els van Dulken

Els van Dulken

Administratief medewerker en loonadministrateur

els@werring-schuler.com

Ester Vermeulen

Ester Vermeulen

Administratief medewerker

ester@werring-schuler.com

Nieuwe collega bij W&S

Somaye Jafari

Administratief medewerker

somaye@werring-schuler.com

Nieuwe collega bij W&S

Corine de Koning

Administratief medewerker

corine@werring-schuler.com

SECRETARIAAT

Monique Pouw

Monique Pouw

Marloes Spilker-van Amstel

Marloes Spilker-van Amstel

KANTOORHOND

Luna

Luna

Happiness Officer