BIJ WERRING & SCHULER

Ons team

RELATIEBEHEERDERS

Marcel Werring

mARCEL WERRING

Directeur en belastingadviseur

marcel@werring-schuler.com

Hélène Röling

Hélène Röling

Belastingadviseur

helene@werring-schuler.com

mr. Annelies Schuler RB RAB

Annelies Schuler

Fiscaal jurist, organisatieadviseur en overnameadviseur

annelies@werring-schuler.com

Drs. Patrick van Maurik

Patrick van Maurik

Wim Klasens MB RB

Wim Klasens

Register Belastingadviseur

wim@werring-schuler.com

PROJECTLEIDERS

Dulce Rosina RB

Dulce Rosina

Register Belastingadviseur

dulce@werring-schuler.com

Paula Jansen

Paula Jansen

Fiscaal medewerker

paula@werring-schuler.com

Claudia Koren-van Lint

Claudia Koren - van Lint

Belastingconsulent

claudia@werring-schuler.com

bc. Patricia Drost-Jansen RBc

Patricia Drost-Jansen

Register Belastingconsulent

patricia@werring-schuler.com

Jarno Keller

Jarno Keller

Assistent accountant

jarno@werring-schuler.com

Jordy van Garderen

Jordy van Garderen

Assistent accountant

jordy@werring-schuler.com

Erna Jaskić-Sharifi

Erna Jaskić-Sharifi

Assistent accountant

erna@werring-schuler.com

administrateurs

Els van Dulken

Els van Dulken

Administratief medewerker (tevens loonadministratie)

els@werring-schuler.com

Ester Vermeulen

Ester Vermeulen

Administratief medewerker

ester@werring-schuler.com

Debbie Veenendaal-van Dijk

Debbie Veenendaal-van Dijk

Administratief medewerker

debbie@werring-schuler.com

Foto volgt

Arjan Potuijt

Administratief medewerker

arjan@werring-schuler.com

loonadministratie

Joke Advocaat-Hermanns

Joke Advocaat-Hermanns

Salarisadministratrice

joke@werring-schuler.com

SECRETARIAAT

Monique Pouw

Monique Pouw

Marloes Spilker-van Amstel

Marloes Spilker - van Amstel

KANTOORHOND

Luna

Luna

Chief Happiness Officer

CONTACT MET
Werring & Schuler

Dolderseweg 79 cdef
3734 BD Den Dolder

T 030 – 228 36 21
E info@werring-schuler.com